Registrací získáte přístup k exkluzivním výhodám, které CBDADDY připravilo právě pro vás. Užijte si 5% slevu na váš první nákup. Po dokončení registrace obdržíte e-mail s veškerými informacemi o dostupných slevách a akcích.

5+1 HHC-P Cartridge

5+1 Cartridge HHC-P 15% + 80% + 5% představuje exkluzivní řadu vape cartridge určenou pro sběratele a milovníky jedinečných příchutí. Každá cartridge obsahuje vysoce kvalitní HHC-P a je dostupná v pestré škále oblíbených příchutí: Gelato, Zkittlez, Lemon Haze, Orange Bud, Cookies a Skywalker. Tyto cartridge jsou navrženy pro estetické potěšení a sběratelskou vášeň. Objemte svět unikátních aroma a přidejte tyto jedinečné kousky do své sbírky.

Příchutě prosíme do poznámky.

 

Dostupnost Skladem
1 499 Kč
5+1 HHC-P Cartridge
5+1 HHC-P Cartridge
Novinka
Doprava
Doprava
Cena za dopravu od 95 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
V ČR od 1500,-Kč SK od 1500,- Kč
Expedice
Expedice
Zboží dodáme dopravci do 1 dne

Tento kazetový výrobek vyladěný k dokonalosti obsahuje úžasných 15 % HHC-P a 5 % Cali terpenů, doplněné o 80 % přírodní směsi kanabinoidů, které byly speciálně vyvinuty a očištěny za účelem poskytnutí vynikajícího doprovodného efektu a nejvyšší kvality výrobku.

 
Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření.
Zákaz prodeje mladším 18-ti let.
Při prodeji (na prodejně / prostřednictvím přepravní služby / prostřednictvím jiného výdejního místa) bude prodejce ověřovat, že kupující není mladší 18 let.
 
Používáme ověření věku Adulto