Registrací získáte přístup k exkluzivním výhodám, které CBDADDY připravilo právě pro vás. Užijte si 5% slevu na váš první nákup. Po dokončení registrace obdržíte e-mail s veškerými informacemi o dostupných slevách a akcích.

HHC-p Anesia Haze HYDRO

Představujeme Vám exkluzivní novinku na trhu - HHC-p Amnesi Haze Hydro 30% PML, unikátní květy infuzované CBN (20%) a HHC-p (10%). Tyto prvotřídní květy jsou ideální volbou pro znalce, kteří hledají nejen kvalitní zážitek, ale také rychlejší nástup účinků díky inovativní kombinaci HHC-p a CBN. HHC-p Amnesi Haze Hydro je zpracováván z pečlivě vybraných, výběrových květů Amnesia Haze, které jsou následně obohaceny o CBN a HHC-p prostřednictvím pokročilých metod infuze, zajišťujících maximální čistotu a sílu produktu.

Vyznačuje se jedinečným terpénovým profilem s nádechem citrusů a zemitého podtextu, poskytující nezapomenutelný aromatický zážitek. HHC-p a CBN společně vytvářejí synergický efekt, který může podpořit relaxaci a klid. HHC-p Amnesi Haze Hydro je pečlivě testován v laboratoři, aby bylo zajištěno, že splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Naše HHC-p Amnesi Haze Hydro květy jsou baleny v ochranné atmosféře, což zajišťuje jejich dlouhodobou čerstvost a zachování všech účinných látek.

Hodnoty v % :

HHC-p - 7-10%

CBN - 20%

CBD - 10,66%

CBG - 0,39%

THC - 0,49%

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
160 Kč 450 Kč 700 Kč 1 350 Kč 2 400 Kč 5 500 Kč 10 000 Kč od 160 Kč
HHC-p Anesia Haze HYDRO
Doprava
Doprava
Cena za dopravu od 95 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
V ČR od 1500,-Kč SK od 1500,- Kč
Expedice
Expedice
Zboží dodáme dopravci do 1 dne

Upozornění pro zákazníka:

Vážený zákazníku, prosím, vezměte na vědomí, že produkt "Květy HHC-p" je určen výhradně ke sběratelským účelům a není určen k jakékoliv formě konzumace. Jedná se o produkt vhodný pouze pro osoby starší 18 let s doporučením skladovat mimo dosah dětí. Koupí tohoto produktu potvrzujete, že jste se seznámili s jeho určením a zároveň splňujete věkové omezení. Důrazně doporučujeme dodržovat tato upozornění a zacházet s produktem odpovědně a v souladu s platnými právními předpisy. Děkujeme za pochopení a vaši spolupráci.

Používáme ověření věku Adulto