Registrací získáte přístup k exkluzivním výhodám, které CBDADDY připravilo právě pro vás. Užijte si 5% slevu na váš první nákup. Po dokončení registrace obdržíte e-mail s veškerými informacemi o dostupných slevách a akcích.

HHC-p Gorilla Glue

Naše HHC-p Gorilla Glue 30% PML květy představují revoluční novinku na trhu pro všechny, kdo hledají výjimečný zážitek. Tento produkt je pečlivě vyvinut s cílem poskytnout uživatelům jedinečnou kombinaci účinků, díky infuzi 20% CBN a 10% HHC-p.

Gorilla Glue, známý také pod názvem GG4, je oblíbený pro své silné účinky a nyní je obohacen o HHC-p a CBN, což z něj dělá absolutní špičku na trhu. HHC-p (Hydroxyhexahydrocannabinol) je kanabinoid známý svou schopností poskytnout rychlejší a intenzivnější nástup účinků. CBN (Cannabinol) pak přidává na relaxačním a uklidňujícím efektu, čímž vytváří perfektní kombinaci pro relaxaci a zklidnění.

Naše květy Gorilla Glue jsou pečlivě selektovány a ručně sklízeny, aby zajistily nejvyšší možnou kvalitu. Infuzí CBN a HHC-p dosahujeme unikátního profilu, který je ideální pro ty, kdo hledají něco mimořádného.

Hodnoty v % :

HHC-p - 7-10%

CBN - 20%

CBD - 13,14%

CBG - 0,69%

THC - 0,65%

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
130 Kč 375 Kč 600 Kč 1 150 Kč 2 200 Kč 5 250 Kč 9 500 Kč od 130 Kč
HHC-p Gorilla Glue
Doprava
Doprava
Cena za dopravu od 95 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
V ČR od 1500,-Kč SK od 1500,- Kč
Expedice
Expedice
Zboží dodáme dopravci do 1 dne

Upozornění pro zákazníka:

Vážený zákazníku, prosím, vezměte na vědomí, že produkt "Květy HHC-p" je určen výhradně ke sběratelským účelům a není určen k jakékoliv formě konzumace. Jedná se o produkt vhodný pouze pro osoby starší 18 let s doporučením skladovat mimo dosah dětí. Koupí tohoto produktu potvrzujete, že jste se seznámili s jeho určením a zároveň splňujete věkové omezení. Důrazně doporučujeme dodržovat tato upozornění a zacházet s produktem odpovědně a v souladu s platnými právními předpisy. Děkujeme za pochopení a vaši spolupráci.

Používáme ověření věku Adulto