Registrací získáte přístup k exkluzivním výhodám, které CBDADDY připravilo právě pro vás. Užijte si 5% slevu na váš první nákup. Po dokončení registrace obdržíte e-mail s veškerými informacemi o dostupných slevách a akcích.

MUSCLE GEL RELAXAČNÍ SVALOVÝ GEL

Značka: CBDaddy

Extrémně relaxační gel CBDADDY s příjemným efektem tepla a chladu, sametově hladkou konzistencí a účinným vstřebáváním. Poskytuje úlevu, zklidňuje a napomáhá rychlejší regeneraci namáhaných partií. Obsahuje úžasných 1000mg CBD a 0% THC.

Dostupnost Skladem
500 Kč
MUSCLE GEL RELAXAČNÍ SVALOVÝ GEL
Značka: CBDaddy
Doprava
Doprava
Cena za dopravu od 95 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
V ČR od 1500,-Kč SK od 1500,- Kč
Expedice
Expedice
Zboží dodáme dopravci do 1 dne

Složení: 

1000mg CBD, organická štáva z listů aloe vera, mentolové krystaly, olej z bílé kůry kafru, bazalky, pepře, květu heřmánku římského a pravého, ravensary, luční pěny. papriky, skořice, eukalyptu, kořene zázvoru, kůry grapefruitu, jalovce, citronové trávy, máty peprné, jehličí, rozmarýnu, oregána a citronelového oleje. Glycerin, vilín, organický alkohol, fenoxyethanol, triethanolamin, glutamát a konopný extrakt. 

100ml 1000mg CBD 

0% THC

Použití:

Aplikujte hojně a rovnoměrně na bolavé nebo přepracované svaly, ideálně po cvičení. 

Upozornění:

Určeno pro zevní použití. Zabraňte styku s očima, sliznicemi a poraněnou kůží.

Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém prostředí a pokojové teplotě. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce. V takovém případě přerušte aplikaci a při přetrvávajících potížích vyhledejte lékaře. 

Používáme ověření věku Adulto